Akce‎ > ‎

SPA2016 Žerotínský masakr

Akce pro S.P.A-Kemp 2016

Pozorovatel byl spatřen hlídkou!

První problém se tedy objevil brzy, řekl jsem si.

Naštěstí alespoň dokázal splnit veškeré požadavky na informace. Budeme si muset dát v noci pozor.Škoda, přeci jen chtěl jsem mužstvu dopřát odpočinku před zítřejším útokem.

Plán byl prostý. Sebral jsem tu největší chásku nájemných žoldáků, která kdy spatřila světlo světa.

Naverboval je pro jednoduchý úkol - vybít všechno živé v táboře!

Sestsava - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016

Hlídka

Čarodějnice na stromě - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016
Napřed jsem poslal hlídku, aby mi dokázala podat situační informace o táboře. Chtěl jsem detailní informace o pohybech hlídek, denním rozvrhu i důležitých budovách. Pečlivě mi to všechno mapovali, situace v táboře klidná, hlídky spíš pro okrasu...

Prostě pohoda podle plánu a zítřejší přepad se jevil jako procházka růžovým sadem. Ovšem pouze do té doby než se ti hlupáci prozradili a v táboře vyhlásili poplach! Zdvojnásobili hlídky a hlavně zvýšili připravenost tábora k boji.

Z toho nekouká pro nás klidná noc!

A taky že ne! Celou noc propátrávali komplet terén, vytáhli snad i lidí z marodek a záloh, jen aby nás našli. Bylo jich všude jako much a neustále jsme natazeli na jejich hlídky a to nám znemožňovalo zaujmout nějaké rozumné postavení k zítřejšímu útoku.

Nakonec jsem to vzdal a velel rozkazem návrat na naší provizorně vybudovanou základnu, kde jsem chtěl s mužstvem detailně naplánovat přepad tábora.


Čarodějnice

Tvrďák Myšák se nějak zdržel, přitom operoval v celkem bezpečně jižní části, už jsem začínal mít obavu, když se vynořil zpoza křoví.

Pídžeji, pídžeji!“ halekal.

Oslovuj mne PíDžej Strašlivý, nebo Pane! A vybal to! Co se děje!

Cestou jsem narazil na nějakou houbařku, viděla mě a tak sem ji musel vzít sebou!

To mi ještě scházelo! Pomyslel jsem si. Nějaká čarodějnice co tam sbírala bylinky při měsíčku.

Přiveď ji!“ Mnóó na čarodějnici vypadá moc pěkně!  Ale co, poslouží jako pojistka, kdyby se něco podělalo. Rukojmí se může hodit. A k pobavení mužstva se hodí taky. Škoda, že jsme nevzali karty.

OK. Může se hodit. Hlídat! A ručíš mi za to, že nezdrhne, jinak tě stáhnu z kůže!

Tvrďák Myšák - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016

Provedu, Pane!“ vykřikl Myšák a očka mu zasvítila.

Jakmile se hlídky stáhly na základnu, situace se celkem uklidnila. Začali jsme plánovat přepadení tábora. Nakonec jsem, po naléhání mužstva, se uvolil ať je po jejich.

Plán

Prostě tam vlítnem a rozstřílíme všechno, co se byť jen pohne!

Není to sice nějak geniální plán, ale jestli nás budou pořád hledat po okolí, tak v táboře bude minimální ostraha a nebudou to čekat. Ráno se přesuneme na jihozápad a pak podél tábora aby jsme zjistili aktuální stav tábora, se přesuneme k hlavní bráně. No a pak rovnou hlavní branou.

Chlapci se ještě chvíli naparovali před slečinkou jak pávi, ale byl čas si jít odpočinout. Zítra nás čeká pernej den! Rozebrali si noční hlídky a šlo se spát.

Příprava

První pomoc - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016
Ráno proběhlo rychle. Tedy kromě naší „čarodějnice“. Chlapci se asi dost rozdivočili a tak nebohá slečna před nimi raději vylezla na strom. Mno nevadí, pod strom jsem posadil Tvrďáka Myšáka jako hlídku a vyrazili jsme se připravit na přepad tábora.

Postup byl pomalý a namáhavý. Museli jsme si neustále kontrolovat perimetr, kvůli možným táborovým hlídkám. Jakmile jsme dorazili do výchozího bodů, velel jsem odpočinek. Pro útok na tábor S.P.A - Kempu, budeme potřebovat hodně sil.

V tom pointman hlásí postup velké skupiny nepřátel, ze severu přímo ve směru kde jsme se chtěli přiblížit k táboru. V rychlosti zaminováváme přístupovou cestu a odvalujeme se doleva. Vytváříme kruhovou obranu na vyvýšeném místě. Pozorujeme okolí a vyčkáváme na zpřehlednění situace. Jsme všichni a bez ztrát na materiálu. Pouze lituji, že v tom zmatku jsem tam přeci jen nenechal pozorovatele. Doufám že budou mít ztráty v minovém poli a následně nás ve zmatku minou.


Komplikace

Chyba! Minové pole je pouze odklonilo, jejich stopař narychlo udělané zaminování vyčenichal a teď míří přímo na nás. Nabíjíme a připravujeme se na střet. Vybrali jsme si dobře místo, budou mít velké ztráty a my se v nastalém zmatku vypaříme.

Mapa - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016

„Nikdo nevystřelí dokud nezačnu střílet já“ říkám suše do vysílačky. Ještě než mi chlapci vrátili „roger“ začal řež. Pálili jsme na všechno co se hnulo. Ovšem zmatek se nedostavil, asi vlivem jejich výcviku. Stáhli se, přeskupili a začali znovu útočit!

Teď šlo o kejhák nám, bylo jich jak psů! Celá rota naštvanejch vzteklejch pitbullů. Snažili jsme se neustále odpoutat a okamžitě opustit bojovou zónu, ale co pak to šlo? Šli po nás nak po krvavý flákotě. Nakonec jsme ustoupili až hluboko za naší základnu. Zda se, že nalezení tábora je zadrželo.

Nás tábor je ztracen, a spolu s ním i naše hlídka. Vyslaný pozorovatel hlásí, že Tvrďák Myšák to koupil a zraněného ho vlečou do tábora.

Situace se tím tedy komplikuje.

Ostatní narychlo kontrolují stav. Přišli jsme o dost materiálu, který už nemáme kde doplnit, proto musíme naší základnu dobít zpět. Rozdělujeme se na dva týmy a jdeme na to. Jeden na přímo druhý že západu, zleva. Hlídky co tam nechali nebyly připravené, podařilo se nám je rychle eliminovat a základna byla opět naše. Rychlé doplňujeme materiál, hlavně munici.

Auto - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016

Masakr

Okamžitě se zvedáme! Je čas naplnit nás strašlivý úkol!

Jdeme oklikou, abychom se vyhnuli všem roztroušeným vojákům S.P.A - Kempu a pak pěkně hlavní branou. Rozdávám poslední rozkazy, udeřte největší možnou silou, využijte

Bod zlomu - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016
rychlost a moment překvapení! Pokud to bude možné, chci přivléct tu nejvyšší šarži, kterou tam budou mít. Štáb víte kde je!
Černý petr - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016

Rozpoutali jsem tam naprostá jatka, branou jsme se prostříleli hned, většina záložáků se nedostala ani z ubytoven, zbytek jsme rozjezdili Jeepem. Ve štábu už to byla pohoda. Čapli jsme prvního důstojníka, kterého jsme tam našli. Podařilo se nám jej zajmout téměř nezraněného.

Ústup! Padáme odsud! Stahujeme se v jiném směru, hrozí že vyslané bojové jednotky se začnou stahovat k obraně tábora.

Návrat na základnu

Výslechem, mno přiznávám, že jsme si se zajatcem trochu pohráli, jsme zjistili že se jedna o

Zaketí Myšáka - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016
velitele druhého pluku, Ardona. Vyměníme Tvrďáka Myšáka za plukovníka! Třeba ještě Myšáka uvidíme! Přemýšlím jak to uděláme z výměnou a koukám do korun stromů ... a hele naše malá čarodějnice! Ona je tam pořád!

Výborně to se hodí. Pošleme ji se vzkazem do tábora! Slečince jsme to celkem snadno vysvětlili. Největší práce bylo ji z toho stromů sundat, ale slečna byla chápavá a pohled do ústí zbraně ji přesvědčil, že bude lepší když sleze.

Byla strachy úplně bez sebe, ale podařilo se nám ji vysvětlit že v táboře S.P.A., bude již v bezpečí. Stačí tam jen donést nás vzkaz. Tvrďáka Myšáka měli přivést dva neozbrojeni vojáci na určené místo - bod F.

Po krátkém odpočinku jsme vyrazili. Samozřejmě všichni, nehodlal jsem nic nechat náhodě a okamžitě po předání, všechny postřílíme.

Předání zajatců

Výměna - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016
Výměna zajatců - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016

Celou dobu jsme měli oči na stopkách, postupovali jsme ve formaci pro případ napadení. Něco se mi nezdálo, měl jsem takový svíravý pocit, že je něco špatně. V lese byl úplný klid... To nevěstilo nic dobrého. Jakmile jsme se setkali a uviděl jsem Tvrďáka Myšáka, zalitoval jsem, že jsme plukovníka nezřídili víc! Byl polomrtvej, Myšák nám už asi moc nepomůže.

Už se schylovalo k výměně, když v tom sem pochopil co se mi pořád nezdálo, vyskočili úplně odevšad, byly tam snad kompletně celé oba pluky.

Bylo jich víc než stromů v lese, nemělo to smysl... třeba nás nakonec popraví milosrdně...


Konec - Žerotínský masakr S.P.A.-Kemp 2016