Akce‎ > ‎

Bitva o Falklandy 2

 

Čas konání: 18. květen 2013, 9:00 - 16:00
Misto konání: Černovice, část Chomutova, http://mapy.cz/s/6RUy
Legenda: V blízké, blíže neurčené budoucnosti dojde k opětovnému obsazení Malvínských ostrovů Argentinou. Tentokrát však za podpory i jednotek dalších států, včetně Německa. To si od spolupráce s Argentinou slibuje obnovení svého koloniálního vlivu v této oblasti. Na to odpovědělo mezinárodní společenství vojenskou podporou Velké Británie při dobývání ostrovů zpět. I přesto, že se spojeneckým silám podařilo dostat většinu území pod kontrolu Velké Británie, stále existují drobná místa odporu. Jedná se především o opevněná stanoviště bráněná vesměs jinými než argentinskými vojsky. Spojenecká vojska tyto body vyhledávají a ničí…
Průběh akce: Registrace a rozdělení do skupin 9:00-9:40. Následovat bude brifing a vstup do boje 10:00h.
Podrobnosti pro Spojenecká vojska na místě - mapy, pokyny...atd. Strany budou odlišeny barevnou páskou na obou rukou. Z tohoto důvodu budeme na místě vybírat poplatek 30Kč na nezbytné náklady!
Kdo vlastní vysílačky mějte s sebou - budou důležité!
Po akci bude skupinové focení profesionálním fotografem, proto neutíkejte s posledním výstřelem - ať máte taky nějakou památku!
Medici: První zásah = zranění: zraněný padne na zem na místě, kde byl zasažen, do pěti minut musí být ošetřen = viditelné umístění bílého (!) obvazu, pokud nebude v termínu ošetřen je mrtev a odchází na mrtvoliště. Pokud usoudíte, že medik nedorazí do pěti minut, odchod na mrtvoliště!
Druhý zásah = smrt => Mrtvola se povinně označí reflexním materiálem (vesta z auta, červená čepice apod...) a odchazí mimo aktivní bojiště a následně na mrtvoliště. Žádný z hráčů s nesmí obvazovat sám!
Pravidla a bezpečnost: Před a v průběhu akce platí přísný zákaz požívání alkoholu či drog z vyjímkou cigaret! Pokud by měli nastat v tomto směru "neřešitelné" problémy, nebudeme váhat akci okamžitě ukončit a příslušné jedince oznámit úřadům činných v trestním řízení!
Dodržujte všechna obecná bezpečnostní pravidla airsoftu : brýle, nemířit na obličej, čestná hra = přiznávání a pod.
Použití pyrotechniky je povoleno pouze se svolením určeného velitele !!! Nikdo (!) si nebude házet petardy svévolně = DQ ! Značkovací (!) dýmovničky jsou povoleny bez omezení, pouze s přihlédnutím k momentálnímu stavu terénu a počasí. Prosím, nepoužívejte dýmovnice bílé barvy.
Všichni "civilisté" (doprovody, dokumentaristé a pod.) budou mít povinně ochranné brýle a reflexní vesty !!! Dokumentaristy žádáme, ať si počínají tak, aby svou čiností nenarušovali probíhající bojové operace či jakoliv prozrazovali hráče.
Chcete názorně poučit o základních pravidlech AirSoftu?
Registrace: Není třeba, pro přehled se "zůčastněte na facebooku"

Bitva o Falklandy 2 - fotogalerie: